Розвиток soft skills

ЦИФРОВІ КОМПЕТЕНТНОСТІ

БАЗОВІ ЦИФРОВІ НАВИЧКИ

Цифрові можливості можуть значно полегшити наше життя. Головне — вміти ними користуватися правильно і безпечно.


СЕЗОН 1

У першому сезоні серіалу ви дізнайтеся про налаштування комп’ютера під себе, пошук інформації в інтернеті, роботу браузера, електронну пошту, Viber, створення фото і відео. А також навчитеся, як захищати свої дані в інтернеті. Якщо вам сподобається, переходьте до наступних сезонів. Там ще більше цікавої інформації і можливостей.


СЕЗОН 2

У другому сезоні ви дізнаєтесь про те, як ефективно взаємодіяти у соціальних мережах: знаходити та поширювати новини, листуватися з друзями онлайн, шукати потрібну інформацію, а також управляти своєю приватністю. Крім цього, навчитеся, як діяти в разі, якщо ваш комп'ютер завис.


СЕЗОН 3

У третьому сезоні навчіться просунутих інструментів пошуку в Google, щоб шукати точну інформацію і не губитися в непотрібних результатах видачі. Структуруйте тексти в Google-документах та керуйте спільним доступом. Інші серії допоможуть оформити експертну сторінку у Facebook.

Дізнайтеся про авторське право — що це, і як використовувати чужий контент, щоб його автори на вас не образилися. Також та дізнатися про можливості навчатися безплатно в онлайні. Ще трохи, і ви станете цифровим профі!

БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ (У ФОРМАТІ SCORM)

Ти дізнаєшся, які ризики виникають під час користування сучасними технологіями та як їх зменшити. Зрозумієш, як безпечно використовувати онлайн та мобільний банкінг. Навчишся захищати себе та своїх дітей від небезпек цифрового світу.

Курс розрахований на всіх громадян, яким потрібно швидко та якісно оволодіти навичками особистого кібер-захисту, а також захисту своїх дітей в мережі Інтернет та в соціальних мережах.

ВЕРИФІКАЦІЯ В ІНТЕРНЕТІ

Верифікувати або перевіряти інформацію – це корисна навичка не тільки для журналістів та редакторів, а і для всіх тих, хто звик обережно ставитися до заяв політиків або до скандальних заголовків.

 

Курс із верифікації допоможе вам самостійно розпізнавати фейки та неправдиву інформацію в Інтернеті.

 

Що ви дізнаєтесь під час курсу, і що зможете використати в своїй діяльності?

 

Курс розрахований на журналістів та редакторів пострадянського простору. Тим не менше, наші заняття можуть бути цікавими також для медіа-активістів і всіх, для кого соціальні мережі стали «середовищем існування».

ЦИФРОВА БЕЗПЕКА ТА КОМУНІКАЦІЯ В ОНЛАЙНІ

Навички активного спілкування через соціальні мережі сьогодні потрібні кожному. Facebook, Twitter, YouTube та інші мережі вже давно вийшли за рамки особистого спілкування, і є потужними комунікаційними платформами, які допомагають як побудувати власний бренд, так і бути віртуальним представництвом для державних, бізнесових, громадських організацій. Але при цьому варто не забувати про цифрову безпеку та вміло користуватися пристроями, які ви застосовуєте у такій комунікації.

У курсі об’єднані два напрями: спілкування в онлайні та цифрову безпеку, аби ви могли навчитися ефективно комунікувати і водночас не ризикувати особистими даними. 


Для себе ви дізнаєтесь:

ОСНОВИ КІБЕРГІГІЄНИ

Після повномасштабного вторгнення росії на територію України, українські органи влади стали однією з основних цілей ворожих хакерів. Основні інструменти для цього — люди. Зловмисники користуються їхньою неуважністю: вони можуть не помітити підозрілий лист, відкрити сумнівне покликання, повірити у фейк або проігнорувати подвійну автентифікацію на смартфоні.

Ці маленькі деталі відкривають дорогу до великих небезпек. Цей серіал допоможе вивчити їх і попередити хакерську атаку. Навчіться елементарним правилам кібергігієни в інтернеті при користуванні поштою, соцмережами та мобільними пристроями.

Кібергігієна – запорука успішного захисту.