Корисні відео для науковців

У цьому розділі спеціалісти компанії «Наукові Публікації» діляться своїми секретами з науковцями. Сподіваємось, завдяки цим відео-матеріалам ви досягнете омріяних дослідницьких вершин та станете на ще одну сходинку ближче у реалізації ваших наукових цілей. Приємного перегляду!

НАУКОВА ЕТИКА: ПРИНЦИПИ АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ

Наукова етика – це сукупність норм та принципів, які регулюють поведінку вчених та дослідників у процесі наукової діяльності. Її мета – забезпечити чесність, прозорість та відповідальність у науковому середовищі, а також гарантувати достовірність та надійність наукових результатів.


Роберт Мертон, американський соціолог, сформулював чотири основні принципи наукової етики, які стали основою для сучасного розуміння етичної поведінки в науці:


У новому відео розгляне не тільки важливість етичних норм у наукових дослідженнях та публікаціях, а й розкриємо логіку їх походження. Ви дізнаєтеся, як дотримання етичних принципів забезпечує цілісність досліджень та відновлює довіру до наукової спільноти. 

ЯК ПОЧАТИ ПУБЛІКУВАТИ СВОЇ НАУКОВІ СТАТТІ? 8 КРОКІВ ДО УСПІХУ

Поговоримо про те, як почати публікувати наукові роботи та які кроки допоможуть вийти на новий рівень.


Павло Коломієць, експерт науково-навчального центру компанії «Наукові Публікації», розповість:

ЯК ОБРАТИ ЖУРНАЛ ДЛЯ ПУБЛІКАЦІЇ НАУКОВОЇ СТАТТІ? ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ

Вибір відповідного журналу – це важливий крок, від якого залежить не тільки успіх вашої публікації, а й увага наукової спільноти до вашої роботи. Сьогодні ми підготували для вас поради, як правильно вибрати журнал для публікації наукової статті.

У відео ви дізнаєтеся:

Не пропустіть це відео, щоб підвищити шанси на успішну публікацію!

ЯК ПІДВИЩИТИ ЦИТУВАННЯ ВАШОЇ НАУКОВОЇ СТАТТІ?

Високий рівень цитування має великий вплив на розвиток професійної кар’єри вченого. Це сприяє підвищенню впізнаваності, зміцненню авторитету та отриманню визнання у міжнародній науковій спільноті. Ми підготували для вас поради, як можна підвищити показник цитування вашої наукової статті.

У відео ви дізнаєтеся:

Як використати ключові слова та мета-теги?

У яких журналах варто публікувати наукові статті?

Як просувати наукове дослідження в соціальних мережах?

Які дослідження привертають більше уваги у науковій спільноті?

ТОП 5 ПОМИЛОК У НАУКОВІЙ СТАТТІ: ЯК ЇХ УНИКНУТИ?

Щоб опублікувати статтю у науковому журналі, вона повинна пройти ретельний процес перевірки та рецензування. Для успішного проходження цих етапів важливо дотримуватись усіх вимог та уникати помилок.

У відео ми розглянемо п'ять основних помилок, які допускають автори під час написання наукових робіт. Ми зосередимося на помилках у таких аспектах статті:

Експерт навчально-наукового центру компанії «Наукові Публікації», Павло Коломієць, детально розгляне кожну помилку, пояснить її суть та надасть поради щодо їх уникнення, щоб ви могли успішно опублікувати наукову статтю. Більше корисної інформації шукайте у нашому відео.

Приємного перегляду!

ЯК ОПУБЛІКУВАТИ СТАТТЮ В SCOPUS І WEB OF SCIENCE? 10 ПРАВИЛ ДЛЯ НАУКОВЦІВ

Наукова стаття є одним з основних видів наукової роботи, який пишуть та публікують як студенти, так і досвідчені вчені. Процес написання та публікації статті є складним і вимогливим, адже потребує дотримання певних стандартів і принципів. Якщо ви тільки починаєте свій науковий шлях, це відео стане для вас корисним ресурсом, а ті, хто вже має досвід публікацій, знайдуть в ньому поради для підвищення якості своїх робіт. На які аспекти слід звернути увагу при підготовці наукової статті?

У відео ми розглянемо 10 ключових правил, які важливо врахувати при підготовці наукової статті до публікації. Ви дізнаєтесь про:

Експерт навчально-наукового центру компанії «Наукові Публікації», Павло Коломієць, розгляне кожне правило та пояснить, як воно впливає на якість статті і як може підвищити ваші шанси на успішну публікацію. Більше корисних правил та порад ви знайдете у нашому відео.

НАУКОВІ СТУПЕНІ ТА ВЧЕНІ ЗВАННЯ: ЯК ЗДОБУТИ СТУПІНЬ ДОКТОРА ФІЛОСОФІЇ (КАНДИДАТА НАУК), ДОКТОРА НАУК І ПРОФЕСОРА?

Система присудження ступенів і звань допомагає виокремити найкращих фахівців, які роблять важливий внесок у розвиток науки. Сьогодні розглянемо, як присвоюються наукові ступені та звання, а також, яку роль у цьому процесі відіграють наукові публікації.

У відео розповіли, як присуджуються наукові ступені та вчені звання в Україні.  Варто зазначити, що вимоги можуть змінюватися залежно від типу закладу — наукової установи або університету.

Експерт науково-навчального центру «Наукові Публікації», Павло Коломієць, у відео розповість про нюанси здобуття ступеня доктора філософії (кандидата наук), доктора наук та професора, зокрема про вимоги до наукових публікацій у Scopus та Web of Science, які необхідно мати вченому для досягнення наукових цілей.

Приємного перегляду!