Економічні науки
Тут ви знайдете архіви номерів наукових фахових видань з економічних наук
ЗБІРНИКИ
Економіка транспортного комплексу
Збірник наукових праць «Економіка транспортного комплексу» видається з 1998 р. Свідоцтво про державну реєстрацію КВ № 6387 від 24.07.2002 р. Збірник внесено до переліку фахових видань з економічних наук ВАК України (постанова президії ВАК України від 29 грудня 2014 р. № 1528).
На підставі Наказу МОН України від 17 березня 2020 року № 409 журнал включено до Переліку наукових фахових видань України у галузі економічних наук до категорії «Б» (спеціальності – 051, 073, 075, 076).
У збірнику розглядаються загальноекономічні питання розвитку транспортної системи, особлива увага приділяється розгляду економічних проблем розвитку автомобільного транспорту та автомобільно-дорожнього господарства.
У журналі публікуються статті про наукові розробки та дослідження в галузі економіки, менеджменту, маркетингу та підприємницької діяльності в галузі транспорту та його інфраструктури.
Розрахований на наукових працівників, студентів та здобувачів наукових ступенів, спеціалістів транспортного комплексу.
Збірник наукових праць виходить 2 рази на рік.
Історія народного господарства та економічної думки України
Всеукраїнський історико-економічний збірник наукових праць, що заснований та видається Державною установою «Інститут економіки та прогнозування НАН України».
Відповідно до наказу Міністерства освіти та науки України № 627 «Про затвердження рішень атестаційної колегії міністерства» від 14.05.2020 р. збірник наукових праць «Історія народного господарства та економічної думки України» включений до категорії «Б» Переліку наукових фахових видань України.
До збірника приймаються матеріали за такими спеціальностями: 051 Економіка; 072 Фінанси, банківська справа та страхування; 073 Менеджмент; 281 Публічне управління та адміністрування; 292 Міжнародні економічні відносини
Підприємництво і торгівля
Збірник засновано у 1998 році та відповідно до Постанови Президії ВАК України від 09.06.1999 р. № 1-05/7 був включений до переліку фахових видань. Збірник перейменовано у 2016 році.
Засновник видання: Львівський торговельно-економічний університет
Періодичність: 6 разів на рік
Мова видання: українська, англійська, польська
Галузь науки: економічні
Спеціальності: 051 Економіка; 071 Облік і оподаткування; 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок; 073 Менеджмент; 075 Маркетинг; 076 Підприємництво та торгівля.
Політика наукового видання: Збірник є фаховим науковим та рецензованим виданням, у якому публікуються оригінальні статті, що розкривають результати наукових, практичних, навчально-методичних досліджень з теорії і практики торгівлі та підприємництва. У віснику проводиться обмін досвідом та висвітлюються актуальні проблеми організації діяльності субʼєктів господарювання у різних галузях підприємницької діяльності в Україні та зарубіжних країнах. Розробляються та обгрунтовуються методи оптимізації суб’єктів малого, середнього та великого бізнесу, збільшення їх операційної ефективності та нарощування потенціалу. Цільовими аудиторіями вісника є наукові працівники, підприємці, менеджери торговельних та виробничих компаній, викладачі закладів вищої освіти, аспіранти, студенти економічних та технічних спеціальностей.
Проблеми і перспективи розвитку підприємництва
Збірник наукових праць «Проблеми і перспективи розвитку підприємництва» включено до Переліку фахових наукових видань України категорії «Б».
У збірці «Проблеми і перспективи розвитку підприємництва» публікуються статті, що містять виклад результатів наукових досліджень, а також огляди з найбільш актуальних проблем економічної теорії, економіки підприємств та управління виробництвом, менеджменту, маркетингу, фінансів і банківської справи, обліку і аудиту, міжнародної економіки, розміщення продуктивних сил і економіки регіонів, математичних методів та інформаційних систем в економіці.
ЖУРНАЛИ
Economics, Entrepreneurship, Management / Економіка, підприємництво, менеджмент
Засновник видання: Національний університет «Львівська політехніка».
Видавець: Національний університет «Львівська політехніка».
Рік заснування: 2014.
Рецензований журнал із відкритим доступом, який публікує оригінальні дослідження, оглядові та теоретичні статті, присвячені підприємництву в цілому, а також економіці та менеджменту підприємницьких організацій.
Метою журналу є висвітлення результатів наукових досліджень, різних точок зору з глобальних і поточних наукових проблем, аналіз перспектив на майбутнє.
Починаючи з Т. 10, № 1, 2023, журнал «Економіка, підприємництво, менеджмент» звузив свій фокус. У журналі публікуються матеріали з таких основних напрямів:
підприємницька діяльність;
міжнародна економіка;
бізнес-процеси та джерела впливу на них;
маркетингові стратегії та реклама;
аналіз конкурентоспроможності;
використання даних і бізнес-аналітика;
стратегія бізнесу та управління ризиками;
кредитування та оподаткування;
фінанси та інтеграція бізнесу;
теоретико-методологічні аспекти старт-апу;
цифрова трансформація у бізнес середовищі;
екологічно стійкі бізнес-моделі;
кризисний менеджмент.
Науковий журнал включено до категорії «Б» Переліку наукових фахових видань України, у яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора та кандидата наук зі спеціальностей: 051 - Економіка; 071 - Облік і оподаткування; 072 - Фінанси, банківська справа та страхування; 073 - Менеджмент; 075 - Маркетинг; 076 - Підприємництво, торгівля та біржова діяльність; 232 - Соціальне забезпечення; 292 - Міжнародні економічні відносини (наказ МОН України від 9 червня 2022 року № 724). Починаючи з Т. 10, № 1, 2023, журнал «Економіка, підприємництво, менеджмент» звузив свій фокус.
Періодичність: 2 номери на рік (червень і грудень).
Мова: англійська.
Innovative Marketing / Інноваційний маркетинг
Виходить англійською мовою щоквартально в Сумах (Україна).
Цілі та сфера застосування
Журнал зосереджується на результатах наукових досліджень щодо використання інноваційних маркетингових інструментів, їх природи, різновидів, функцій, ефективності тощо. А також аналізуються важливі питання дисбалансу ринкового попиту та пропозиції, прогнозування та прогнозування цін, організації науково-дослідних робіт. за інноваційні продукти та послуги, рекламу та PR-менеджмент. Привілей публікації надається оригінальним, концептуально новим і сучасним рукописам, які присвячені критичному аналізу маркетингу, огляду нових маркетингових тенденцій, інноваційних методів маркетингу, включаючи методи психології тощо.
Цільова аудиторія журналу – дослідники, науковці, викладачі, студенти та практики.
Ключові теми:
Державна політика у сфері інновацій та інноваційного маркетингу;
Інновації у формах, методах та інструментах маркетингу;
Управління інноваціями в компаніях;
Стимулювання персоналу компанії за розвиток маркетингових інновацій;
Корпоративне управління та соціальна відповідальність;
Корпоративна культура та інноваційний маркетинг;
Майнові права на раціоналізаторські пропозиції та винаходи;
Економетричні методи та моделювання в інноваційному маркетингу;
технології «ноу-хау» в інноваційному маркетингу;
аналіз великих даних та інноваційний маркетинг;
Маркетинг фінансових послуг;
Споживчі ринки та поведінка споживачів;
Маркетинг у створенні товарів і послуг;
Ціноутворення на товари та послуги;
Реклама та стимулювання збуту;
Управління каналами збуту.
Marketing and Management of Innovations
Міжнародне мультидисциплінарне наукове видання, присвячене вивченню питань управління інноваціями та їх впровадження в сфері маркетингу.
Журнал охоплює теоретичні, методологічні та практичні аспекти розвитку інновацій. Сфера журналу також охоплює специфіку регіональної динаміки, досліджуючи, як інновації сприймаються в різних культурних та економічних контекстах.
“Marketing and Management of Innovations“ вивчає різні рівні складності внутрішніх структур організацій, які впливають на ефективне впровадження інновацій. Журнал охоплює різноманітні теми, такі як міжкультурні дослідження, роль соціальних мереж у відносинах з клієнтами та сприйняття інновацій. Холістичний підхід у розвитку журналу надає можливість дослідникам, практикам та представникам урядових організацій краще розуміти актуальні питання інноваційного маркетингу та управління.
“Marketing and Management of Innovations” включений до переліку фахових видань України, категорія A (наказ Міністерства освіти і науки України №1643 від 28 грудня 2019 року), за такими спеціальностями: Економіка (051), Облік і оподаткування (071), Фінанси, банківська справа та страхування (072), Управління (073), Підприємництво, торгівля та біржова діяльність (076), Маркетинг (075), Державне управління (281), Міжнародні економічні відносини (292).
Public Policy and Accounting / Публічна політика та бухгалтерський облік
Засновник: Державний університет "Житомирська політехніка".
Журнал “Public Policy and Accounting” (Публічна політика та бухгалтерський облік) публікує наукові статті, присвячені проблемним питанням, що стосуються бухгалтерського обліку та публічної політики. Перевага віддається статтям, що висвітлюють вплив бухгалтерського обліку на публічну політику і навпаки. Теми, які розглядаються в журналі, охоплюють взаємодію бухгалтерського обліку з публічним управлінням та регулюванням економіки, з політологією, соціологією та правом.
Видання включено до «Переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук» Категорії «Б».
Періодичність: 2 раза на рік
Мова видання: англійська
Агросвіт
Журнал включено до переліку наукових фахових видань України (Категорія «Б») з питань економіки.
Спеціальності – 051, 071, 072, 073, 075, 076, 292.
Актуальні проблеми інноваційної економіки та права
Журнал є науковим виданням. Статті публікуються українською та англійською мовами (відповідно до оригінального авторського тексту) і обов’язково супроводжуються анотаціями, поданими зазначеними двома мовами.
Журнал виходить 6 разів на рік.
Категорії читачів: викладачі, науковці, здобувачі освіти.
Тематична спрямованість видання – інформування населення з питань: ефективної діяльності підприємств в умовах формування соціально – орієнтованої, інноваційної та інклюзивної моделі розвитку економіка; актуальних напрямів та новітніх тенденцій теорії та практики сучасного управління, маркетингу і логістики в системі забезпечення виробничих і комерційних процесів у економіці; розвитку систем державного регулювання економічних і соціальних процесів; становлення парадигми публічного управління та адміністрування, належного врядування та прямої демократії; теоретичних і практичних проблем права і безпеки; наукового забезпечення законотворчого процесу та практичної діяльності правоохоронних органів України, сприяння реалізації державної політики у сфері забезпечення прав і свобод громадян; міжнародного права та прав людини, дипломатичного і консульського права; трудового, конституційного, цивільного, цивільного, кримінально, екологічного, аграрного та інших галузей права.
Наукові напрями публікацій журналу «Актуальні проблеми інноваційної економіки та права»:
інноваційно-інвестиційні чинники економічного зростання;
підприємництво, ринки інновацій, товарів і послуг;
сучасний розвиток сільських територій;
соціально-економічні ризики;
інноваційний розвиток та конкурентоспроможність підприємств;
економіка знань та інтелектуальний потенціал;
інституціональні проблеми інноваційного розвитку;
фінансове та обліково-аналітичне забезпечення інноваційних процесів;
соціально-трудові відносини.
Засновник видання: Державний біотехнологічний університет.
Вісник економіки
Науковий журнал публікує роботи фундаментального та прикладного характеру з проблем економіки, управління, обліку, оподаткування, аудиту та економічного аналізу.
Вісник Економіки виходить чотири рази на рік (щоквартально).
«Вісник економіки» є правонаступником наукового журналу «Вісник Тернопільського національного економічного університету» і з 2021 року виходить під новою назвою у зв’язку зі зміною назви закладу вищої освіти з «Тернопільський національний економічний університет» на «Західноукраїнський національний університет». Склад редакційної колегії і засади редакційна політика цього журналу залишається такою ж, якою була у науковому журналі «Вісник Тернопільського національного економічного університету».
Вісник Національної академії наук України
Заснований у жовтні 1928 року
Засновник: Національна академія наук України
Видавець і виготовлювач журналу: Видавничий дім "Академперіодика" НАН України.
Видання широко висвітлює діяльність НАН України, основні проблеми організації та координації фундаментальних і прикладних наукових досліджень, актуальні питання розвитку науки та інноваційної діяльності, сучасний стан та перспективи досліджень з найважливіших галузей природничих, технічних і суспільних наук як в Україні, так і в світі, повідомляє про досягнення наукових колективів та окремих учених.
Мова видання: українська, англійська
Періодичність: 12 разів на рік
Державне управління: удосконалення та розвиток
Електронний журнал включено до переліку наукових фахових видань України з питань державного управління (Категорія «Б».
Спеціальність – 281.
Економіка. Менеджмент. Бізнес
Економічний науково-практичний журнал, заснований Вищим закладом освіти: Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій у 2010 році.
Тематика журналу: Висвітлення актуальних питань економіки, теорії та практики менеджменту, бізнесу.
Галузь науки: економічні.
Спеціальності: 051 – Економіка; 073 – Менеджмент; 075 – Маркетинг.
Видання публікує дослідження науковців, які працюють над актуальними науковими проблемами в галузі економіки. Журнал зорієнтовано на науковців, викладачів, студентів, а також усіх, кого цікавить розвиток науки в Україні.
Періодичність видання: щоквартально (4 рази на рік).
Мова публікацій: українська, англійська
Економіка. Фінанси. Право
Інформаційно-аналітичний наукометричний журнал «Економіка. Фінанси. Право» видається з 1994 року.
Журнал включено до переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук:
економічні науки - категорія Б: Наказ Міністерства освіти і науки України від 2 липня 2020 р. № 886 "Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства від 2 липня 2020 року".
юридичні науки - категорія Б: Наказ Міністерства освіти і науки України від 24 вересня 2020 р. № 1188 "Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо діяльності спеціалізованих вчених рад від 24 вересня 2020 р.".
фахове видання з обліку та аудиту: Рішення Аудиторської палати України від 21.12.2017 № 353/10.
Засновники: Аудиторська фірма «Аналітик» спільно з Академією муніципального управління та Національною академією внутрішніх справ.
Економіка, фінанси, управління: Актуальні питання науки і практики
Тематика журналу:
051 Економіка
071 Облік і оподаткування
072 Фінанси, банківська справа та страхування
073 Менеджмент
075 Маркетинг
076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
241 Готель, ресторан та громадське харчування
281 Державне управління
Журнал включено до переліку наукових фахових видань України з технічних наук. Категорія «Б».
Економіка і організація управління
Науковий журнал видається економічним факультетом Донецького національного університету імені Василя Стуса, внесено до переліку наукових фахових видань України, категорія Б (наказ Міністерства освіти і науки України № 886 від 02.07.2020)
Галузь науки - економічні, спеціальності - 051, 071, 072, 073, 076, 292
Наукова спрямованість журналу – теоретико-методологічні та прикладні аспекти дослідження актуальних проблем економіки (макро-, мезо- та мікрорівні), науково-методологічні засади та провідні практики організації управління, сучасні аспекти управлінської діяльності у сфері виробництва та людських ресурсів, теоретико-прикладні дослідження в сфері обліку, аналізу та аудиту, фінансів, банківської справи та страхування, підприємництва й торгівлі, міжнародних економічних відносин тощо.
Економіка і прогнозування
Науковий журнал видавався з вересня 2000 року по червень 2023 року – ISSN 1605-7988 (Print Ukrainian), ISSN 2518-7449 (Online), з 2019 року виходив також англійською мовою – “Economy and forecasting” (паралельний переклад української версії) – ISSN 2663-6557 (Print English), охоплюючи таку тематику:
стратегічні прогнози щодо перспектив розвитку економіки, науки, техніки, технологій, шляхів і методів розв’язання проблем соціально-ринкових та інституціональних перетворень та функціонування нової економічної моделі;
економіко-математичні методи і моделі прогнозування;
дослідження кон’юнктури ринків, структурних змін, соціально-економічної динаміки;
проблеми інноваційних трансформацій та перспектив інноваційно-інвестиційного розвитку;
висвітлення актуальних питань економічної політики із конкретними рекомендаціями.
Починаючи з 2015 року всім науковим публікаціям журналу надавалися цифрові ідентифікатори DOI, журнал увійшов до бази даних Агентства CrossRef. Ццфровий ідентифікатор україномовної версії журналу «Економіка і прогнозування» – 10.15407/eip і англомовної версії «Economy and forecasting» – 10.15407/econforecast.
Журнал “Економіка і прогнозування” було включено до категорії «Б» Переліку наукових фахових видань України:
із 17.03.2020 р.– економічні науки, спеціальність 051 – наказ Міністерства освіти і науки України від 17.03.2020 р. № 409;
із 02.07.2020 р. – економічні науки, спеціальності 051, 072, 073, 281, 292 – наказ Міністерства освіти і науки України від 02.07.2020 р. № 886.
З другого півріччя 2023 року було прийнято рішення про об’єднання наукового журналу “Економіка і прогнозування” із науковим журналом “Економіка України”. Нині об’єднаний журнал виходить під загальною назвою “Економіка України”, охоплюючи також і тематику журналу “Економіка і прогнозування”.
Економіка промисловості
Науково-практичний журнал засновано у 1998 році Інститутом економіки промисловості НАН України. Категорія наукового фахового видання України: Б.
Представлені в журналі матеріали направлені на інформування наукової спільноти, фахівців, представників місцевих та державних органів влади, всіх зацікавлених науковими дослідженнями осіб про напрямки розвитку сучасної економічної науки. Вони спрямовані на визначення проблем економічної та промислової політики й шляхів їх розв’язання, що базуються на глибокому науковому аналізі теорії і практики України й провідних зарубіжних країн та на основі ґрунтовних економіко-математичних розрахунків.
В журналі висвітлюється широкий спектр теоретичних і прикладних проблем економіки наступної тематики:
Макроекономічні та регіональні проблеми розвитку промисловості
Проблеми стратегії розвитку і фінансово-економічної регулювання промисловості
Проблеми економіки промислових підприємств і виробничих комплексів
Соціально-економічні проблеми розвитку промисловості
Періодичність виходу журналу: 4 рази на рік.
Економіка України
Засновники: Національна академія наук України; Державна установа «Інститут економіки та прогнозування НАН України»
Видавець: «Академперіодика» – Видавництво НАН України
Журнал виходить: з 1958 р. До 1991 р. мав назву «Економіка Радянської України», з № 12 за 1991 р. — «Економіка України».
Цільова аудиторія: керівники та спеціалісти всіх галузей народного господарства, представники бізнесу, науковці науково-дослідних установ, викладачі та викладачі вищих навчальних закладів, студенти та аспіранти, науковці та практики – вітчизняні та закордонні.
Теми: актуальні питання національної економічної політики; стратегічні прогнози щодо перспектив розвитку національної та міжнародної економіки, науки, техніки, технологій, шляхів і методів вирішення проблем соціальних, ринкових та інституційних перетворень; фінансова, податкова та кредитна сфери; страхування; регіональний розвиток і децентралізація; агропромисловий комплекс; світові економічні відносини; економіко-математичні методи та моделі прогнозування; дослідження кон'юнктури ринку, структурних змін, соціально-економічної динаміки; проблеми інноваційних перетворень та перспективи інноваційно-інвестиційного розвитку; економічні проблеми природокористування; економіка зарубіжних країн; економічна теорія, соціальні проблеми, проблеми економічної освіти; історичний аспект в економічній науці.
Професійне оформлення: Журнал «Економіка України» включено до категорії «Б» Переліку наукових і фахових видань України. Наказ Міністерства освіти і науки України № 886 від 02.07.2020 (спеціальності: 051, 071, 072, 073, 281, 292).
Тип випуску: науковий журнал.
Мови видачі: українська, англійська (змішані мови).
Економіка, управління та адміністрування
Науковий журнал, який раніше мав назву "Вісник ЖДТУ. Серія: Економіка, управління та адміністрування", заснований у квітні 1994 р.
Видання включено до «Переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук» Категорії «Б».
Виходить 4 рази на рік.
Основна мета журналу – оприлюднення, висвітлення і обговорення теоретичних та емпіричних результатів наукових досліджень вітчизняних і зарубіжних вчених у сфері національної та міжнародної економіки, державного управління, фінансової системи, економіки підприємств, статистики, інформаційного забезпечення систем управління, обліку та аудиту, економічної безпеки держави та суб’єктів підприємництва за допомогою відкритого доступу до публікацій дослідників.
Редакційна колегія приймає до розгляду оригінальні наукові статті за такими напрямами:
Економіка.
Облік і оподаткування;
Фінанси, банківська справа та страхування.
Менеджмент.
Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.
Публічне управління та адміністрування.
Міжнародні економічні відносини.
Економічна теорія
Заснований у вересні 2003 року.
Міжвідомчий науково-теоретичний журнал “Економічна теорія” започатковано з метою консолідації зусиль науковців Національної академії наук України і вищої школи України та активізації теоретичних досліджень у галузі економічної теорії.
Засновники (співзасновники) журналу: Національна академія наук України, Державна установа “Інститут економіки та прогнозування НАН України“, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана.
Тематична спрямованість журналу:
публікація оригінальних і оглядових робіт з основних проблем економічної теорії;
консолідація теоретичної економічної думки;
висвітлення наукових досліджень в галузі економічної теорії;
сприяння роботі з науково-методичного забезпечення підготовки фахівців з економічної теорії.
Журнал видається з періодичністю 4 рази на рік (щоквартальний).
Журнал «Економічна теорія» включено до категорії «Б» Переліку наукових фахових видань України (економічні спеціальності).
Ефективна економіка
Засновники : Дніпровський державний аграрно-економічний університет, ТОВ "ДКС Центр`"
Електронний журнал включено до переліку наукових фахових видань України (Категорія «Б») з питань економіки.
Спеціальності – 051, 071, 072, 073, 075, 076, 292.
Журнал з менеджменту, економіки та технологій / Journal of management, economics and technology
Журнал є науковим виданням.
Категорії читачів: журнал для тих, хто займається дослідженнями та вивченням економіки та суспільних наук, для викладачів, науковців, здобувачів освіти, представників бізнесу.
Засновник видання: Державний біотехнологічний університет.
Рік заснування:1997.
Періодичність випуску: 4 рази на рік.
Мова видання: українська, англійська.
Категорії читачів: журнал для тих, хто займається дослідженнями та вивченням економіки та суспільних наук, для викладачів, науковців, здобувачів освіти, представників бізнесу.
Спеціальності:
051 Економіка
071 Облік і оподаткування
072 Фінанси, банківська справа та страхування
073 Менеджмент
075 Маркетинг
076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
281 Публічне управління та адміністрування
Журнал стратегічних економічних досліджень
Засновник: Київський національний університет технологій та дизайну.
Рік заснування – 1958. Перереєстровано – у квітні 2021 р
Науковий фаховий журнал є правонаступником видання «Вісник Київського національного університету технологій та дизайну», який у свою чергу був правонаступником видання «Известия высших учебных заведений. Технология легкой промышленности», який видавався з березня 1958 року у Київському технологічному інституті легкої промисловості (СРСР).
«Журнал стратегічних економічних досліджень» є рецензованим науковим журналом з відкритим доступом, призначений для публікації оригінальних, інноваційних, новітніх та високоякісних наукових статей.
Тематична спрямованість видання :
Проблеми розвитку економіки
Модернізація освіти
Сучасні тенденції та проблеми управління
Інноваційно-інвестиційна політика
Видання орієнтоване на науковців, викладачів, аспірантів, студентів, а також науково-практичних працівників і фахівців відповідних галузей промисловості.
Журнал включений до Переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора та кандидата наук: Наказ МОН України від 27.09.2021 № 1017 (додаток 2). Категорія Б. Економічні науки.
Спеціальності: 051, 071, 072, 073, 075, 076, 241, 281 (від 2018 р.).
Інвестиції: практика та досвід
Включено до переліку наукових фахових видань України з питань економіки та державного управління (Категорія «Б», Наказ Міністерства освіти і науки України від 02.07.2020 № 886).
Спеціальності – 051, 071, 072, 073, 075, 076, 281, 292.
Стара версія сайту доступна за посиланням: http://www.investplan.com.ua/
Інфраструктура ринку
Електронний фаховий науково-практичний журнал з економічних наук, заснований у 2016 році Причорноморським науково-дослідним інститутом економіки та інновацій.
У журналі висвітлюються актуальні проблеми економічної теорії та історії економічної думки; світового господарства та міжнародних економічних відносин; економіки та управління підприємствами; інноваційної та інвестиційної діяльності; бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту; фінансів та податкової політики; математичних методів та інформаційних технологій в економіці; сучасного менеджменту та інших галузей економічної науки.
Пріоритетами журналу є:
дослідження проблем розвитку інфраструктури ринку;
інформування наукової спільноти про сучасні монографічні дослідження та проблеми бізнес-освіти;
розвиток міжнародних наукових зв’язків.
Галузь науки: економічні.
Фахова реєстрація (категорія «Б»): Наказ МОН України від 28 грудня 2019 року № 1643 (Додаток 4)
Спеціальності:
051 Економіка;
071 Облік і оподаткування;
072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок;
073 Менеджмент;
075 Маркетинг;
076 Підприємництво та торгівля
241 Готельно-ресторанна справа;
242 Туризм;
292 Міжнародні економічні відносини.
Виходить щомісячно й поширюється через мережу Інтернет.
Маркетинг і цифрові технології
Наукове фахове видання України з економічних наук.
Засновник: Одеський національний політехнічний університет.
Журнал «Маркетинг і цифрові технології» є інтелектуальною платформою для розповсюдження знань про новітні наукові розробки щодо перспективних напрямків модернізації маркетингу, які поєднують маркетинг і цифрові технології.
Журнал орієнтований на вчених, які цікавляться дослідженнями у сфері цифрового маркетингу.
Мова видання: українська, англійська.
Облік і фінанси
Фаховий рецензований науково-виробничий журнал відкритого доступу, заснований у 2004 році під назвою Облік і фінанси АПК.
Журнал дотримується двох ключових принципів: публікувати дослідження, які суттєво сприяють приросту сучасних знань, та вільно поширювати статті для дослідницьких, навчальних та довідкових цілей.
Основна увага журналу зосереджена на формуванні наукової бази для вчених та дослідників шляхом публікації якісних оригінальних науково-практичних статей з питань бухгалтерського обліку, фінансів та інших напрямків економічної науки (оподаткування, аудит, менеджмент, економіка).
Журнал Облік і фінанси внесено до Переліку наукових фахових видань України (категорія Б) в галузі економічних наук (спеціальності: 051, 071, 072, 073, 075, 076), в яких публікуються основні наукові результати дисертацій та наукових праць здобувачами наукових ступенів і вчених звань.
Науковий погляд: економіка та управління
Науково-практичний журнал з економічних наук, заснований у 1999 році Університетом митної справи та фінансів. Журнал є правонаступником наукового журналу «Вісник Академії митної служби України. Серія: «Економіка» та збірника «Вісник Дніпропетровської державної фінансової академії. Економічні науки».
Фахова реєстрація (категорія «Б»): Наказ МОН України від 17 березня 2020 року № 409 (Додаток 1)
Галузь науки: економічні.
Спеціальності: 051 Економіка; 071 Облік і оподаткування; 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок; 073 Менеджмент; 075 Маркетинг; 076 Підприємництво та торгівля; 232 Соціальне забезпечення.
У журналі висвітлюються актуальні проблеми економічної теорії та історії економічної думки; світового господарства та міжнародних економічних відносин; економіки та управління підприємствами; інноваційної та інвестиційної діяльності; бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту; фінансів та податкової політики; математичних методів та інформаційних технологій в економіці; сучасного менеджменту та інших галузей економічної науки. Журнал інформує також про події наукового життя та економічну освіту в Україні; подає рецензії наукових праць та підручників з економічної тематики.
Періодичність видання: 4 рази на рік.
Мова публікацій: українська, англійська.
Український журнал прикладної економіки та технологій
Заснований у 2016 році Тернопільським національним економічним університетом.
Науковий журнал включено до Переліку друкованих наукових видань категорії «Б».
У галузі економічних наук, спеціальності : 051, 071, 073, 075, 076, 242. У галузі технічних наук, спеціальності : 131, 133, 193.
Призначений для фахівців, які цікавляться теоретичними та прикладними проблемами макроекономіки та мікроекономіки, державного регулювання економіки, проблемами у сфері міжнародної економіки, державних фінансів, фіскальної та монетарної політики, державного адміністрування і фінансового менеджменту, банківської справи, управління діяльністю підприємств, обліку і аудиту, дає змогу науковій громадськості ознайомитися з результатами досліджень вчених-економістів.
Український соціум
Рік заснування: 2002 р.
Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 28.12.2019 р. № 1643, журнал “Український соціум” включено до категорії "Б" Переліку наукових фахових видань України з економічних і соціологічних наук, спеціальності - 051 (Економіка), 054 (Соціологія).
Тематичне спрямування наукового журналу “Український соціум” представлене такими рубриками:
Архетипи соціальних інститутів
Суспільні трансформації: міждисциплінарний аспект.
Соціологія.
Економіка.
Політика.
Регіональні акценти.
Соціальна політика.
Молодий науковець.
Моніторинг громадської думки.
Думка молоді: результати U-Report.
Погляд соціолога.
Наукове життя: події, факти, відгуки.
Цільова аудиторія
Науковці, спеціалісти у галузі соціології, економіки, соціальної психології, управління та політичних наук, працівники науково-дослідних установ, викладачі закладів вищої освіти, аспіранти, студенти, соціальні та молодіжні працівники, народні депутати, державні службовці.
Періодичність: 4 рази на рік
Мова: українська, англійська (змішаними мовами)